Svářečka 150 A, 5,8 kVA - HTP813150
Kód: AH_HTP813150
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Skladem
230V, 50Hz, max. výkon: 5,8 KVA, 20-150 A, elektroda: 1,6 - 3,2 mm.
Detailní informace
Zákaznický servis
Zákaznický servis
Po-Pá 8-15:30h
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Osobní odběr Ostrava
Osobní odběr Ostrava
K Myslivně 2276/5, Ostrava-Poruba
Detailní popis produktu
Invertorová svářečka
Svářecí invertor s napětím 230 V je určen pro domácí i profesionální použití v dílně, garáži i ve venkovním prostředí.
Nízká hmotnost zaručuje snadnou manipulaci a díky vestavěnému madlu nebude přenášení žádný problém.
Možnost plynulého nastavování proudu 20 - 150 A. Součástí balení je svářecí kukla a drátěný kartáč s kladívkem.
Technická data:
  • Napájecí napětí: 220 - 240V, 50/60 Hz.
  • Maximální příkon: 5,8 kVA.
  • Proudový rozsah: 20 - 150 A.
  • Použitelné elektrody: 1,6 - 3,2 mm.
  • Třída izolace: F.
  • Stupeň krytí: IP 21 S.
Obsah balení:
  • Svářečka.
  • Svařovací kleště a zemnící svorka.
  • Svařovací kukla.
  • Drátěný kartáč s kladívkem.
Svářecí invertor 20 - 150 A, Hoteche HTP813150