XTLINE Adaptér na 1" pro IBC nádrže | 100x8 mm (hrubý závit)
Kód: XT_SB6000
Zákaznický servis
Po-Pá 8-15:30h

Doprava zdarma
Při nákupu nad 3.000 Kč

Osobní odběr Ostrava
K Myslivně 2276/5, Ostrava-Poruba
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vsuvky, šroubení, rychlospojky, adaptéry |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.14 kg |
| EAN: | 8592021243259 |
| Dodavatel: | XTline |
| Velikost: | 1" |
| Rozměr: | 100x8 mm |
| Průměr: | 100 mm |
| Materiál: | dural |
| Stoupání závitu: | 8 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
