XTLINE Pájecí cín bezolovnatý 1 mm / 100 g
Kód: XT_XT10940
Zákaznický servis
Po-Pá 8-15:30h

Doprava zdarma
Při nákupu nad 3.000 Kč

Osobní odběr Ostrava
K Myslivně 2276/5, Ostrava-Poruba
Související produkty
Detailní popis produktu
Pájecí cín je ideální volbou pro přesné a spolehlivé pájení v elektrotechnice. Díky tenkému průměru 1 mm se snadno aplikuje na drobné spoje a citlivé komponenty.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tavné tyčinky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| EAN: | 8592021241262 |
| Dodavatel: | XTline |
| Obsah: | 100 g |
| Průměr: | 1 mm |
| Pracovní teplota: | 350-400 °C |
| Teplota tání: | 217-227 °C |
| Složení: | Sn: 99,3±0,5% / Cu: 0,7±0,2% (CAS: 7440-31-5 / 7440-50-8) |
| Tavidlo: | (CAS: 8050-09-7) |
| Obsah tavidla: | 2,2 % |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
