Brousky

Prohlédněte si naši širokou nabídku brousků, které vám pomohou dosáhnout perfektního ostří na nožích, nástrojích a jiném vybavení. Nabízíme brusné kameny, keramické, diamantové a elektrické brousky pro všechny vaše potřeby.

#ShowMore#

Rozmanité typy brousků

Vyberte si z našeho sortimentu brousků na nože, které zahrnují keramické brousky pro jemné ostření, diamantové brousky pro vysokou přesnost nebo elektrické brousky pro rychlé a snadné použití. Pro outdoorové nadšence nabízíme kapesní brousky, které můžete mít vždy při ruce.

Profesionální brousky pro každodenní použití

Naše brousky jsou ideální pro profesionální kuchaře, řemeslníky i domácí uživatele. Nabízíme kombinované brousky s různými zrnitostmi, které vám umožní dosáhnout optimálního ostří na jakémkoli nástroji.

Nákup brousků online s rychlým doručením

Objednejte si brousky z pohodlí vašeho domova a využijte našich výhodných cen a akcí. S našimi kvalitními brousky se vaše nástroje stanou ostřejšími a efektivnějšími.

Speciální vlastnosti a výhody

Naše brousky se vyznačují dlouhou životností, snadnou údržbou a vynikající účinností při broušení. Keramické a diamantové brousky poskytují precizní a hladké ostření, zatímco elektrické brousky jsou rychlé a efektivní.

Prozkoumejte naši nabídku brousků a najděte ten správný model pro vaše potřeby. S našimi brousky dosáhnete dokonalého ostří snadno a rychle.

3 položek celkem
Brousek oválný 250x33x18mm
29,30 Kč
45370
Brousek na kosu oblý
Brousek na kosu oblý
Skladem (>5 ks)
15,10 Kč
45046
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Při nákupu nad 1500 Kč
Zákaznický servis
Zákaznický servis
Po-Pá 8-15:30h
Osobní odběr Ostrava
Osobní odběr Ostrava
K Myslivně 2276/5, Ostrava-Poruba